Ruszyła nasza aukcja na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Specjalne zwiedzanie Muzeum Ewolucji

Na aukcji mamy do zaoferowania zwiedzanie Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN w niecodziennej formie. Oprócz indywidualnego oprowadzania z przewodnikiem – paleontologiem, które nie jest dostępne w naszej ofercie, będziecie mogli Państwo dotknąć oryginalnych skamieniałości i poznać ich historię.

Otworzymy dla Was nasze gabloty!

Będziecie mogli sami sprawdzić, czy oryginalne, skamieniałe kości dinozaurów i innych zwierząt prehistorycznych, są naprawdę ciężkie. Poczuć ile ważą setki milionów lat. 😉

To dla miłośników dinozaurów i paleontologii, ale nie tylko, może być wspaniałym przeżyciem, więc zachęcamy do licytowania!

Osoba, która wylicytuje zwiedzanie, może zabrać ze sobą rodzinę i przyjaciół, w sumie do 10 osób. Termin zwiedzania, będzie można ustalić indywidualnie po wygraniu aukcji.

Do zobaczenia w Muzeum Ewolucji!