Imprezy urodzinowe dla dzieci


UWAGA!
Imprezy urodzinowe są zawieszone do odwołania.

Osoby, które zapłaciły zadatki za urodziny mogą je odebrać w Muzeum w godzinach zwiedzania, najlepiej po telefonicznym umówieniu się.Szanowni Państwo,
Zapraszamy na imprezy urodzinowe w malowniczej scenerii świata dinozaurów i innych wymarłych bestii!


Impreza urodzinowa w Muzeum Ewolucji to połączenie dobrej zabawy ze zdobywaniem wiedzy o świecie dinozaurów. W trakcie imprezy dzieci poznają najciekawsze okazy prehistorycznych gadów, w tym wielkich tarbozaurów z Mongolii, a następnie mają szansę wykorzystania zdobytych informacji w paleontologicznym quizie. W części praktycznej na dzieci czekają tajemnicze skrzynki, z których trzeba wydobyć ukryte w pustynnym piasku kości dinozaurów.

Przebieg urodzin:

* Powitanie

* Zwiedzanie (ok.45min)

* Przerwa na jedzenie (ok.10 min)

* Zagadki dzieci szukają dinozaurów poznanych podczas zwiedzania

* Wykopaliska  (ok.20min) dzieci odkopują szkielety dinozaurów a następnie je składają.

* Przerwa na tort (10-15min)   

* Rysowanie tropów i własnych dinozaurów


Imprezy organizowane są w soboty i w niedziele o 16.00. Muzeum zapewnia fachową opiekę; o poczęstunek i napoje (wyłącznie w małych kartonikach ze słomką) należy zadbać we własnym zakresie. Prosimy też o nieprzynoszenie fontann iskrowych ze względu na alarm przeciwpożarowy! Urodziny trwają 2 godziny.

Cena: 400 zł plus bilety wstępu (10 zł) dla wszystkich uczestników (rodzice i dzieci)

Rezerwacji można dokonać u animatora prowadzącego urodziny p. Michała Styka pod numerem tel. 663 919 968.

W celu potwierdzenia rezerwacji prosimy o wpłacanie zaliczki (wyłącznie gotówką w kasie muzeum) w wysokości 100 złotych. Wpłaty należy dokonać w ciągu 5 dni roboczych od dnia rezerwacji. W razie niewpłacenia zaliczki rezerwacja wygasa po tym terminie. Zaliczka nie podlega zwrotowi, jeśli impreza nie odbędzie się z winy rezerwującego.

Uwaga! Przy organizacji imprez obowiązuje zasada:
1 impreza = maximum 2 jubilatów w tym samym wieku! Goście powinni być w podobnym wieku. Rodzice i rodzeństwo jubilata wchodzą za darmo. Opiekun lub opiekunka dziecka z niepełnosprawnością wchodzi za darmo. Na imprezie musi znajdować się obowiązkowo przynajmniej jeden z rodziców jubilata!

Maksymalna liczba uczestników to 25 osób.

Organizujemy urodzin dla dzieci od 6 roku życia.