Zwiedzanie z przewodnikiem

Zwiedzanie z przewodnikiem

UWAGA!
Zwiedzania z przewodnikiem i lekcje muzealne będą możliwe od 1 października.

Lekcje muzealne organizujemy od wtorku do piątku.

Godziny zajęć to: 9.00, 10.00, 11.00, 12.00 i 13.00.

Z powodu trwającego stanu epidemii Covid-19 zwiedzanie z przewodnikiem będzie się odbywać w nowej formie. Grupa licząca maksymalnie 45 osób, może wziąć udział w “Opowieści ze zwiedzaniem”, na którą składa się opowieść o odkryciach paleontologicznych i okazach zgromadzonych w Muzeum Ewolucji na wystawie “Ewolucja na lądach”, która odbywa się w jednej sali muzealnej, a następnie zapoznać się z ekspozycją całego Muzeum samodzielnie.

Wymagamy zakrywania ust i nosa.

Cena: 10 zł od osoby (opiekunowie grup nie płacą)

UWAGA! Grupa może liczyć minimalnie 10 osób a maksymalnie 45 osób!

Dla grup zorganizowanych niezbędna rezerwacja – wyłącznie mailowo na adres: muzewol@paleo.pan.pl

Regulamin zwiedzania Muzeum Ewolucji
i zasady płatności za zajęcia z przewodnikiem
dla grup zorganizowanych
(obowiązuje od 1. września 2021 r.)

Zwiedzanie Muzeum Ewolucji jest możliwe z zachowaniem reżimu sanitarnego obowiązującego placówki kultury w związku ze stanem epidemii COVID-19.

Konieczne jest dezynfekowanie rąk przed wejściem, zasłanianie ust i nosa oraz, dla grup zorganizowanych, zachowywanie bezpiecznej odległości między uczestnikami zwiedzania.
W salach Muzeum Ewolucji i na terenie Pałacu Młodzieży nie wolno spożywać posiłków.

Z powodu trwającego stanu epidemii Covid-19 zwiedzanie z przewodnikiem będzie się odbywać w nowej formie: “Opowieść ze zwiedzaniem”. W pierwszej części grupa licząca maksymalnie 45 osób wysłucha (w jednej z sal muzealnych) opowieści przewodnika o odkryciach paleontologicznych i okazach zgromadzonych w Muzeum Ewolucji na wystawie “Ewolucja na lądach”, a następnie będzie mogła zapoznać się z ekspozycją całego Muzeum samodzielnie.

Tematyka i sposób w jaki prowadzona jest opowieść, zawsze jest dostosowana do wieku uczestników i trwa od około 30 do 40 minut, w zależności od wieku oraz możliwości skupienia uwagi odbiorców.
Czas jaki trzeba zarezerwować na odwiedzenie Muzeum, to 1 godzina. Po tym czasie należy opuścić budynek. Z powodu wymogów sanitarnych nie będzie można korzystać z holu Pałacu Młodzieży.

Dla grup zorganizowanych (do 45 osób) niezbędna jest rezerwacja – wyłącznie mailowo, na adres: muzewol@paleo.pan.pl

Cena zajęć, to 10 zł od osoby (opiekunowie grupy nie płacą).