Wspieramy 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym roku Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN wspiera 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

Link do aukcji na Allegro: Dotknij prawdziwych kości dinozaurów w Muzeum Ewolucji IP PAN!

Na naszej aukcji mamy do zaoferowania zwiedzanie Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN w niecodziennej formie. Oprócz indywidualnego oprowadzania z przewodnikiem – paleontologiem, które nie jest dostępne w naszej ofercie, będziecie mogli Państwo dotknąć oryginalnych skamieniałości i poznać ich historię.

Otworzymy dla Was nasze gabloty!

Będziecie mogli sami sprawdzić, czy oryginalne, skamieniałe kości dinozaurów i innych zwierząt prehistorycznych, są naprawdę ciężkie. Poczuć ile ważą setki milionów lat. 😉

Mamy dwie nowe wystawy stałe: „Gniazdo protoceratopsa” i „Smok wawelski i jego ofiara Lisowicja bojani”. Oryginalnych kości tych zwierząt będzie można dotknąć!

To dla miłośników dinozaurów i paleontologii, ale nie tylko, może być wspaniałym przeżyciem, więc zachęcamy do licytowania!

Do zobaczenia w Muzeum Ewolucji!

#aukcjeWOSP #WOSP2023