Zajęcia edukacyjne w muzeum

Zajęcia edukacyjne w muzeum

Uwaga!
Zapisy na zajęcia dla grup TYLKO TELEFONICZNIE w dni powszednie i w godzinach pracy muzeum.
wtorek-piątek od 9.00 do 14.00

tel.: (22) 656 66 37

Grupy chcące zwiedzać samodzielnie także obowiązują zapisy!

 

Lekcje muzealne organizujemy od wtorku do piątku.

Godziny zajęć to: 9.00, 10.00, 11.00, 12.00 i 13.00.

Z powodu trwającego stanu epidemii Covid-19 lekcja muzealna będzie się odbywać w nowej formie. Grupa licząca minimalnie 10 osób, może wziąć udział w “Opowieści ze zwiedzaniem”, na którą składa się opowieść o odkryciach paleontologicznych i okazach zgromadzonych w Muzeum Ewolucji na wystawie “Ewolucja na lądach”, która odbywa się w jednej sali muzealnej, a następnie zapoznać się z ekspozycją całego Muzeum samodzielnie.


Cena: 12 zł od osoby (opiekunowie grup nie płacą)

UWAGA! Grupa może liczyć minimalnie 10 osób.

Dla grup zorganizowanych niezbędna rezerwacja – wyłącznie telefonicznie  – tel.: (22) 656 66 37

Regulamin zwiedzania Muzeum Ewolucji
i zasady płatności za zajęcia z przewodnikiem
dla grup zorganizowanych
(obowiązuje od 28. marca 2022 r.)

Zwiedzanie Muzeum Ewolucji jest możliwe z zachowaniem reżimu sanitarnego obowiązującego placówki kultury w związku ze stanem epidemii COVID-19.

Prosimy o dezynfekowanie rąk przed wejściem oraz, dla grup zorganizowanych, zachowywanie bezpiecznej odległości między uczestnikami zwiedzania.
W salach Muzeum Ewolucji i na terenie Pałacu Młodzieży nie wolno spożywać posiłków.

Z powodu trwającego stanu epidemii Covid-19 zajęcia z przewodnikiem będą się odbywać w nowej formie: “Opowieść ze zwiedzaniem”. W pierwszej części grupa wysłucha (w jednej z sal muzealnych) opowieści przewodnika o odkryciach paleontologicznych i okazach zgromadzonych w Muzeum Ewolucji na wystawie “Ewolucja na lądach”, a następnie będzie mogła zapoznać się z ekspozycją całego Muzeum samodzielnie.

Tematyka i sposób w jaki prowadzona jest opowieść, zawsze jest dostosowana do wieku uczestników i trwa od około 30 do 40 minut, w zależności od wieku oraz możliwości skupienia uwagi odbiorców. 
Czas jaki trzeba zarezerwować na odwiedzenie Muzeum, to 1 godzina. Po tym czasie należy opuścić budynek. Z powodu wymogów sanitarnych nie będzie można korzystać z holu Pałacu Młodzieży.

Dla grup zorganizowanych, także na samodzielne zwiedzanie, niezbędna jest rezerwacja – wyłącznie telefonicznie  – tel.: (22) 656 66 37

Cena zajęć z przewodnikiem, to 12 zł od osoby (opiekunowie grupy nie płacą), opłat można dokonać na miejscu w kasie.